sobota, 2 maja 2015

Geek Cribs #10

Przed wami kolejny pokój geeka, który należy do Marysi. Znajdziecie w nim mnóstwo filmów, gier, książek oraz trochę komiksów. Pewnie nie jeden z was chciałby mieć taką kolekcję. Zresztą zobaczcie sami i dajcie znać, czy wam się podoba.

Jeśli chcecie pochwalić się swoim pokojem, ślijcie zdjęcia przez facebooka lub na adres polski_geek@interia.pl ;)
Napisz kilka słów o sobie.

Z góry przepraszam za mały bałagan u mnie z płytami, bo musiałam je powyciągać z jednej szafki, ale musiałam to zrobić, bo z szafki nie byłoby ich idealne widać. :) Tak po za tym pozdrawiam wszystkich - jestem Marysia, lat 29. :)W moim pokoju nie tylko trzymam kolekcje własnych płyt z filmami, ale jest u mnie trochę płyt mojego taty, mamy i brata, wiec tak raczej rodzinną kolekcję mam w pokoju, bo mam więcej miejsca na trzymanie płyt,ale większość płyt jest moja. :) Zbieram różne gatunki filmowe, nawet i filmy familijne i bajki, by móc z moją siostrzenicą oglądać, jak będzie większa.


Jakim geekiem jesteś? 

Nie powiem,ze jestem geekem, który lubi wszystko. Nie jestem fanką Gwiezdnych wojen, Star Treka serialu Dr.Who, Pokemonów, World of Warcraft. Jestem miłośniczką Marvela, twórczości Tolkiena, Sapkowskiego, J.K Rowling i Margit Sandemo.


Ile miesięcznie przeznaczasz na poszerzanie swojej kolekcji?

Generalnie najmniej wydaję od 30 do 60 zl, a najwięcej wydaję miedzy 120/150. Wiem, że moja kolekcja nie wygląda imponująco, bo tak się staram nie szaleć z kupowaniem, ale tak co najmniej 2 razy w miesiącu staram się sobie coś ekstra kupić, chociaż jakbym mogła i bardziej bym szalała, moja kolekcja byłaby w końcu pełna. :-) Mam jeszcze plany, by sobie kupić kiedyś ze 22 filmy, by moja kolekcja filmowa była już całkiem pełna i oczywiście kupić najnowszego Wiedźmina grę. Jak długo zbierasz komiksy/gry/gadżety? 

Filmy, płyty z grami i z muzyką zbieram co najmniej od piętnastu lat, a zaczęło się od zbierania płyt Rammsteina.Które trzy rzeczy są najcenniejsze w twojej kolekcji?

Najcenniejsze rzeczy dla mnie w mojej kolekcji to Esseential Wolverine 2, Hobbit: Pustkowie Smauga na 5-płytowej wersji DVD, DVD Rammstein videos 1995/2012 i jeszcze bym dodała album ze zdjęciami z koncertu Rammstein. ;-)Twoja ulubiona książka to...?

Nie jest mi łatwo podać jedną ulubioną książkę, bo lubię Dzieci Hurina, Hobbita Tolkiena, Trylogię Husycką Andrzeja Sapkowskiego. Z komiksów lubię najbardziej Essential Wolverine 2 i Kapitana Amerykę: Zimowego Żołnierza.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz