środa, 13 maja 2015

W Polsce wydano kolejną Encyklopedię postaci!

Wydano kolejną Encyklopedię postaci? Że coooo? Dlaczego ja nic nie wiem? - tak sobie pomyślałem, kiedy Rafał podesłał mi linka do aukcji na Allegro. Ale kto? Ameet? Ten od Avengers - Encyklopedia postaci (klik)? Okazało się jednak, że nie. Książkę Spider-Man - Encyklopedia postaci wydało warszawskie wydawnictwo Zielona Sowa. Wiedzieliście o tym? Jeśli nie, to zapraszam do rozwinięcia.Na stronie wydawnictwa (link w źródle) znajdziecie takie oto informacje:

Potrafiący wspinać się po ścianach i tkać pajęczą sieć Spider-Man jest jednym z największych superbohaterów. Peter Parker, matematyczny geniusz i fotograf z gazety „The Daily Bugle”, w tajemnicy chroni Nowy Jork i resztę świata przed plejadą czarnych charakterów z Doktorem Octopusem, Zielonym Goblinem, Venomem czy grupą Sinister Six na czele. Trzymasz w rękach kompendium, dzięki któremu poznasz najbliższych przyjaciół Człowieka-Pająka, takich jak Avengers czy członkowie Fantastycznej Czwórki, i stawisz czoła jego odwiecznym przeciwnikom.
Data wydania: 2015
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 232
Wiek czytelnika: 6-8 lat
Cena: 62,91zł

A tak wygląda Encyklopedia w środku (zdjęcia z allegro)Czyli poza drobnymi kosmetycznymi zmianami, jest identycznie jak w Avengers - Encyklopedia postaci. Skusicie się na taką Encyklopedię? No chyba że macie więcej niż 6-8 lat ;)  

źródło: klik, zdjęcia klik

1 komentarz:

  1. Dzięki za informację! Mimo że mam "trochę" więcej lat na karku, to chyba się skuszę - zawsze lubiłem czytać biosy postaci w komiksach Tm-Semic, a i to wydanie będzie ładnie komponować się z Avengersami.

    OdpowiedzUsuń