sobota, 9 maja 2015

Z Archiwum X vol.2 - Żywiciele - znamy szczegóły!

Nie tak dawno temu ukazał się pierwszy tom komiksu Z Archiwum X: Wyznawcy, który jest oficjalną kontynuacją słynnego serialu, a SQN zapowiedziało tom drugi! Żywiciele, tak nazywa się album, ukaże się przedpremierowo podczas Komiksowej Warszawy (14-17 maja), a w sklepach od 20 maja.


Z Archiwum X. Żywiciele

 

 • Autor: Chris Carter, Joe Harris, Michael Walsh

  Tłumaczenie: Bartosz Czartoryski 
  Wydawnictwo: SQN 

  Liczba stron: 128 
  Data wydania: 20 maja 2015 
  Cena: 39,90 zł (z VAT)

Po latach spędzonych z dala od politycznych intryg i nadnaturalnych zbrodni Mulder i Scully ponownie trafiają do zakurzonej piwnicy budynku FBI, gdzie mieści się Archiwum X.
Seria tajemniczych zaginięć na słonecznej wyspie Martha’s Vineyard powoduje, że agenci sięgają do akt starej, dawno już zapomnianej sprawy, której korzenie sięgają tragedii w Czarnobylu…
Druga odsłona dziesiątego sezonu Z Archiwum X to cztery historie, w których scenarzysta Joe Harris, pracujący pod okiem Chrisa Cartera, twórcy kultowego serialu, powraca do uwielbianej przez telewidzów formuły monster-of-the-week, śniąc niepokojące koszmary na jawie.
Mulder stanie oko w oko ze śmiercią, Scully wpadnie na trop tajemniczej istoty żerującej na ludzkiej rozpaczy, a czytelnik (być może!) pozna tajemniczy sekret Palacza, kryjący się za jego domniemaną śmiercią.
Prawda jest bliżej, niż myślisz.

źródło: informacja prasowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz