poniedziałek, 5 października 2015

Breaking news! W Polsce startuje kolekcja Gwiezdnych Wojen!

Łaaa... Ostatnie dni obfitują w świetne zapowiedzi. Najpierw były komiksowe wieści od Egmontu (klik), potem Mucha dołożyła kilka swoich groszy (klik), a DeAgostini wyjechało z Encyklopedią Star Wars! Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, więc najwyższa pora zacząć promocję!
Sprawdźcie, co to za kolekcja!Jak widzicie powyżej, nie będzie to kolekcja komiksów ze świata Gwiezdnych Wojen, lecz encyklopedia z najważniejszymi informacjami. Pierwszy numer tego tygodnika można kupić za 4,99zł. W numerze tym znajdziecie Wielką mapę galaktyki i oś czasu, natomiast w kolejnym otrzymacie segregator na wasze zeszyty. Niestety na stronie nie znalazłem nigdzie informacji, kiedy owa kolekcja ma start - trzeba się będzie wybrać na obchód po salonikach prasowych. Kolekcję już znajdziecie w kioskach, a całość, jeśli wierzyć Internetowi, ma składać się ze 120 numerów.


Pierwszy numer znajdziecie w kioskach za 4,99zł, kolejne, jeśli nie wykupicie prenumeraty, kupicie za 12,99zł (co już wydaje mi się trochę dużo). Więc opcja prenumeraty wydaje się całkiem korzystna.


Co znajdzie się w numerach, powyższa grafika świetnie to obrazuje. Fanom Gwiezdnych Wojen ślinka już powinna cieknąć na samą myśl o tej kolekcji... :)


Jeśli zdecydujecie się na wspomnianą wcześniej prenumeratę, otrzymacie świetne gadżety: kubek (rewelacyjny!), koszulkę oraz unikatową klatkę z V części filmu (chociaż jak każdy z prenumeratorów ją otrzyma, to będzie to trochę mało "unikatowy" gadżet).

To co, piszecie się na tę kolekcję?

źródło: klik 

6 komentarzy:

 1. Tja, to samo wydawnictwo całe lata temu (w 2001 roku) wypuściło już w kilku województwach serię próbną magazynu segregatorowego "Gwiezdne Wojny. Star Wars. Encyklopedia", ale skończyło się na czterech numerach. Pewnie odstraszała cena, bo wtedy dać dychę za numer jakiejś gazetki to jednak było dużo. Jak będzie tym razem - zobaczymy.

  Smut-ny

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezenty lepsze od całej kolekcji

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o klatkę film, to (być może) każda jest inna.I dlatego jest limitowana. Podobne wydanie jest np. klatek filmowych z "Lotra". Najlepszy kubek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli mówicie "Duża mapa galaktyki" za 4,99 doczepiona do jakiejś makulatury? Kuszące...

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy wysyłają prenumeratę? Ktoś ogarnia?

  OdpowiedzUsuń
 6. deagostini helmets w UK to jest dopiero cos konkretnego, a nie jakeis gowna na papierze ... :\ U nas jak zwykle wiocha

  OdpowiedzUsuń