środa, 14 października 2015

Znajdź Misia Bucky’ego i wygraj nagrody!

Jak pewnie wielu z was zauważyło, wczoraj na facebookowym profilu pojawiło się tło z informacją, że wspólnie ze sklepem dla geeków Geekup.pl organizuję konkurs. To wszystko oczywiście jest prawdą, dlatego też najwyższa pora zdradzić kilka szczegółów odnośnie tego konkursu. Dlaczego akurat teraz? Bo takiego konkursu na blogu jeszcze nie było i warto już teraz poznać jego zasady. Zatem zapraszam!


Na czym będzie polegał konkurs? Już tłumaczę.

Gdy właściciele sklepu Geekup.pl odezwali się do mnie w sprawie opinii o sklepie, wysłałem do nich maskotkę bloga – Misia Bucky’ego – żeby zapoznał się z ofertą tego sklepu internetowego. Niestety Misiowi tak bardzo się on spodobał, że zaczął wchodzić coraz głębiej, przeglądać coraz to odleglejsze półki sklepu i… zgubił się w nim! Biedak pewnie gdzieś tam płacze, bo nie może znaleźć drogi, by wrócić z powrotem do mnie, a ja niestety nie potrafię go znaleźć – a bez niego blog nie może normalnie funkcjonować.

I to jest właśnie wasze zadanie! Pomóżcie mi znaleźć mojego Misia Bucky’ego! Wejdźcie na stronę geekup.pl i poszukajcie go! On tam gdzieś jest, samotny, zagubiony, wśród setek produktów! Przeglądnijcie produkty i starajcie się odnaleźć wśród nich wesołą mordkę Misia. A jeśli już to zrobicie, podeślijcie mi link do produktu, w którym się schował, na adres polski_geek@interia.pl. Ja za link odwdzięczę się fajnymi nagrodami! Ale uwaga! Nagrodzić mogę tylko jedną osobę, która jako pierwsza znajdzie pluszowego Bucky’ego! Dlatego liczy się wasza szybkość i szczęście.

A dla osób, które jakimś cudem nie wiedzą, jak wygląda Miś Bucky, poniżej jego zdjęcie.

Pierwsze oficjalne poszukiwania zaczną się w niedzielę 18 października o godzinie 20:00, ale już teraz możecie zajrzeć na stronę geekup.pl, żeby obczaić, co się tam znajduje, zaznajomić ze stroną i przygotować na poszukiwania (wejść np możecie, klikając baner znajdujący się po prawej stronie bloga lub na dole tego posta). Zaraz, zaraz… napisałem „pierwsze poszukiwania”? Zgadza się, szukanie Misia Bucky’ego nie będzie jednorazową akcją, dlatego nie martwcie się, jeśli nie będziecie pierwszą osobą, która znajdzie tego małego łobuza, kolejny konkurs na takich samych zasadach wystartuje w następną niedzielę i znowu będziecie mieli szansę wygrać!

A nagrody będą bardzo różne! Na przykład w tę niedzielę, osobą, która odnajdzie mojego Misia, otrzyma ode mnie figurkę Kylo Ren POP! ufundowaną przez sklep Geekup.pl.Mam nadzieję, że wam się podoba taka nagroda. A jeśli nie, za tydzień będzie coś innego do wygrania.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Jakby co, pytajcie śmiało, póki jeszcze jest czas.

Sponsorem nagród w konkursie jest:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz