niedziela, 17 stycznia 2016

Breaking news! Pluszowi superbohaterowie DC atakują Tesco!

Moja tajemnicza wtyczka w Tesco doniosła mi, że superbohaterowie z uniwersum DC planują w najbliższym czasie zmasowany atak na klientów wspomnianej sieci sklepów! Konkretny czas nie jest jeszcze znany, ale jak będziecie w sklepie, bądźcie czujni, bo być może gdzieś tam będzie spoglądać na was któryś z szóstki superbohaterów (no dobra, piątki + Joker).
[Aktualizacja:] W końcu znane są szczegóły promocji!Na chwilę obecną wiadomo, że dowolnego pluszaka będzie można kupić bez promocji za 33,99zł, ale z pewnością pojawi się jakiś program, w którym za naklejki za zakupy będzie można obniżyć ostateczną cenę misia (coś podobnego było ostatnio z Wściekłymi Ptaszyskami (klik)). Szczegóły akcji z pewnością poznamy na dniach - a ja z pewnością przedstawię jej szczegóły.


Aha, warto dodać, że te pluszaki nie należą do strasznie dużych. Z tego, co udało mi się ustalić, jeden superbohater ma wielkość około 13cm. Może to nie dużo, ale co z tego, skoro każdy z nich jest taki słodki, że aż szkoda nie mieć żadnego w swojej kolekcji. 
[Aktualizacja:]


Jak głosi tekst na ulotce/kartonie za zebranie 10 lub 7 znaczków z kartą Clubcard (1 znaczek = 20zł wydane na zakupy w Tesco) przysługuje nam 70% zniżka na zakup pluszowego superbohatera. Po obniżce więc jednego superbohatera możemy kupić sobie za 9,99zł, co jest już bardziej opłacalne , niż kupowanie go za pełną cenę.
Promocja w sklepach sieci Tesco rusza od 21.01.16 i trwa aż do 26.03.16 lub do wyczerpania zapasów. Więc jeśli komuś zależy na pluszaku, już wie, ile ma czasu na zrobienie zakupów. 


6 komentarzy:

 1. Świetna wiadomość:-)
  Od razu lepszy humor ma człowiek:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakieś takie dziwne te pluszaki :P

  OdpowiedzUsuń
 3. "o wiele bardziej atrakcyjniejszą ofertą" - naprawdę? Gość od korekty, który podwójnie stopniuje przymiotniki - wstyd i hańba!:p

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz w Tesco są za 3,40 ;)
  Bez Clubcard czy czegokolwiek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A są jakieś koszulki z Batmanem/jakąkolwiek postacią z DC w TESCO? Bo nie bywam w tym markecie często, a jak już iść to z konkretnym celem.

   Usuń