wtorek, 26 stycznia 2016

Figurki Marvela do kupienia w... Rossmannie!

Wczorajszego dnia miałem niezwykłą "przyjemność" spędzenia trzech godzin na Dworcu Zachodnim w Warszawie. A jako że czas ogromnie mi się dłużył, siedząc bezczynnie na zimnej, metalowej ławce, postanowiłem ruszyć się i pozwiedzać znajdujące się na dworcu sklepiki. Tym sposobem trafiłem do Rossmanna, gdzie doznałem szoku, gdy znalazłem kartonowe pudełko z napisem "Marvel 500". Od razu postanowiłem zapoznać się z tematem.


W kartonowym pudełku, z którego groźnie zerkali na mnie Kapitan Ameryka i Hulk, znajdowały się zapakowane w folie figurki, trzeba dodać, że zrobiono to bardzo szczelnie, aby czasami nie zobaczyć, jaka figurka znajduje się w środku. Tak, figurki kupujemy losowo, jak różnego rodzaje karty czy zabawki w Kinder Niespodziance. Jednak szybki rzut okiem na pudełko i w miarę sprawne palce pozwolą nam wyczuć, która z 24 postaci znajduje się w woreczku. A wśród nich znajdują się m.in. Kapitan Ameryka, Ghost Rider, Iron Man, Thor, Punisher, Ultron czy Red Hulk.


Co ważne, w Rossmannie znajdują się figurki z pierwszej serii kolekcji. Kto wie, może w przyszłości, jeśli sprzedaż będzie zadowalająca, pojawią się figurki z kolejnymi numerami serii.


Niestety, co jest największą bolączką, cena jest bardzo wysoka. Za jedną losową figurkę zapłacicie 12,99zł.
Powiem szczerze, że chciałem kupić sobie tylko jedną jakąś postać, żeby porobić jej zdjęcia, ale niestety w portfelu znalazłem tylko 12zł. Na "krechę" by nie sprzedali z pewnością. Teraz jednak z perspektywy czasu cieszę się, że brakło mi tej złotówki. Pooglądałem zdjęcia w Internecie i jakoś tak specjalnie mi się nie podobają - zwłaszcza że mają około 3-4cm.


Tak wyglądają wszystkie figurki z pierwszej serii kolekcji:

A tak wyglądają "na żywo": (zdjęcia z Internetu)
I filmik:

2 komentarze:

  1. Nieźle. Trochę jakościowo jak figurki bootlegowe w latach 90. Choć Frank wygląda znośnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Geeku, zostaw to badziewie i zobacz jakie właśnie rewelacyjne postacie trykociarzy zapowiada lego na druga polowe 2016 roku!

    OdpowiedzUsuń