poniedziałek, 1 lutego 2016

Geek Cribs #16

Jeśli uważacie się za fana Gwiezdnych Wojen to koniecznie musicie obczaić pokój Wiktora. Znajdziecie w nim dziesiątki gadżetów z tego uniwersum i cóż... nie sposób się w tym pokoju nie zakochać! No chyba że ktoś ma alergię na Gwiezdne Wojny, to odradzam nawet patrzeć! :)Napisz kilka słów o sobie.

Jestem Wiktor i jestem fanem star Wars i komiksów przy czym dzięki sw zacząłem się interesować filmem i udzielać się przy różnych eventach i imprezach związanych z fantastyką w mieścieJakim geekiem jesteś?

Jestem geekiem komiksowym i filmowym jednak nie obejdzie się bez dobrej książki. Czasami też gram w planszówki, które są na prawdę ciekawe.Ile miesięcznie przeznaczasz na poszerzenie kolekcji?

Ogólnie utrzymuje 3 kolekcje i czasami muszę wybierać w co inwestować. Ostatnio najczęściej są to komiksy i średnio wydaje na nie 100zł miesięcznie (chyba że jakieś konwenty). Na sw mniej więcej też.Jak długo zbierasz komiksy/gry/gadżety?

Komiksy zbieram od 2014 nałogowo od 2015. Wszystko z sw od 8 roku życia czyli z 8 lat.


 Które trzy rzeczy są najcenniejsze w twojej kolekcji?

Trudne pytanie. Sądzę że z lego to sokół x-wing i tie Advanced a poza tym to 4 autografy i hełm Vadera.


Jaki jest twój wymarzony gadżet?

Najbardziej chciałbym replikę miecza Dartha Vadera.


Jak podobało ci się "Przebudzenie Mocy"?

Przebudzenie mocy mi się bardzo podobało. Mimo wielu wątpliwości i niedociągnięć to wspaniały powrót do oryginalnej sagi.


Czyj autograf znajduje się na jednym ze zdjęć?

Jeremy'ego Bullocka grał pn bobę fetta. Dochodzi też Jerome Blake który był u nas w tym roku na starforce. Jest też jeszcze podpis rysownika Mariusza Gandzela i modelarza Adama Kuleszy.


4 komentarze:

  1. A jakiś tekst, opis... Nic? :(

    OdpowiedzUsuń
  2. No cóż, tylko czekać aż skończę u siebie remont, wtedy zobaczycie kolekcję SW :)

    OdpowiedzUsuń