piątek, 19 lutego 2016

Nowa kolekcja komiksów startuje we wtorek!

Mało wam jeszcze komiksów? Serio? Nie uważacie, że jest już ich przesyt na rynku? Nie? To bardzo dobrze, bo w najbliższy wtorek (22.02) startuje nowa seria, która nazywać się będzie "Kultowe Polskie Komiksy". Jesteście zainteresowani?


W skład Kolekcji, którą stanowić będzie 18 komiksów wychodzących co dwa tygodnie, wchodzić będą następujące tytuły:

Wiedźmin - 6 tomów


Ekspedycja - 8 tomów


Funky Koval - 4 tomy


Ptaszki w Internecie ćwierkają, że cena pierwszego numeru wynosić będzie 6,99zł. Cena kolejnych nie jest jeszcze znana. Natomiast gdybyście chcieli wykupić prenumeratę, musicie przygotować 199,99zł (za #1-18) lub 195,50zł (za #2-18).


A poniżej reklama Kolekcji:źródło: klik

3 komentarze:

 1. to już chyba lepiej kupić wydania zbiorcze tych komiksów - niedawno wszystkie byłe tak wydane. lepiej wydać troszkę więcej kasy ale mieć to w twardej oprawie i jednym wydaniu. Szkoda, że nikt nie pomyśli o tym aby wydać np. wszystkie tomy kpt Żbika - po 10 zeszytów w jednym wydaniu.a nie po raz kolejny to samo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Można mieć komplet za 152 złote, elegankco wydane w twardej oprawie, bez łaski Lisweeka ;)
  http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/286609-boguslaw-polch-pakiet-komiksow-ekspedycja-funky-koval-wiedzmin

  OdpowiedzUsuń
 3. Z ekonomicznego punktu widzenia słabo to widzę. Mamy na rynku przyzwoite wydania, a ktoś próbuje nam sprzedać jeszcze raz ten sam towar. Może liczy na to, że dorośli odbiorcy tygodnika poczują nostalgię i zamówią od razu prenumeratę.

  OdpowiedzUsuń