piątek, 25 marca 2016

A tomy #89-91 Kolekcji to...

Hachette postanowiło nam zrobić mały prezent na święta, bo zapowiedziane zostały oficjalnie kolejne tomy. Czy są niespodzianki? Niestety nie ma! 

Tom #89 Kolekcji to...

Thor: RagnarokTłumaczenie: Robert Lipski 
Stron: 160 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w The Mighty Thor #153-159.


Tom #90 Kolekcji to...

Avengers: Saga o Korvacu


Stron: 232 

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Thor Annual #6, The Avengers #167-168 i #170-177Tom #91 Kolekcji to...

Imperatyw Thanosa


Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Guardians of the Galaxy #25, The Thanos Imperative: Ignition, The Thanos Imperative #1-6
5 komentarzy:

 1. ja nadal nie wierzę, że nie planują wydać "Infinity Gauntlet" - zwłaszcza, że ten wątek będzie z pewnością w dwóch filmach o Avengers. Może trzeba by było napisać do wydawnictwa jakąś prośbę. marzy mi się też "Pieśń egzekutora" oraz Spider - Man "torment" (mam, ale przydałby się na lepszym papierze i w twardej oprawie)...no i np. X- Men Jima Lee.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, jestem zdecydowanie przeciwny postulowanemu przez ciebie pomysłowi. Problem w tym, że aby coś dodać do kolekcji, to najpierw coś z niej musi wylecieć, żeby nie przekroczyć liczby 120 tomów(bo wątpię, aby wydali ponadprogramowe). I teraz pytanie: co miałoby wylecieć? Czytelnicy nie mieliby na to wpływu i mogło by się okazać, że aby znaleźć miejsce na "Infinity..." to wyleciałoby coś, na czym mi zależy. A na to nie mam ochoty, dlatego jestem przeciwny twojemu pomysłowi.

   Usuń
 2. ale ja wcale nie mówię aby coś wyleciało z tej kolekcji - mogliby to wydac nawet jako pozycje nadprogramowe - i w ten sposób rozszerzyć kolekcje. od momentu powstania tej serii myślałem, że faktycznie bedą tutaj najwieksze i najbardziej wpływowe komiksy z Marvela (i z pewnością jest ich kilka np. marvels, winter soldier, old men logan, civil war ect), ale jest też mnóstwo zapchaj dziur (np thor ego, czy fantastyczna 4) a do tych z pewnością należą tormet mcfarlane czy x-men jima lee (nawet pod wzgledem sprzedanych egzemplarzy) - więc niech sobie wydadzą kolejne zapchaj dziury ale pomyślą też nad wydaniem klasyków przez duże K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Geeku - 96 tom WKKM to "Sam strach tom 2"

  OdpowiedzUsuń
 4. McFarlane i Jim Lee są w Marvelu niemile widziani, więc o ich dorobku "zapomnieli"

  OdpowiedzUsuń