piątek, 8 kwietnia 2016

A jednak! WKKM będzie liczyła 120 tomów!

Niektórzy mieli nadzieję, że Wielka Kolekcja Komiksów Marvela w końcu zakończy się na 100 tomie, ale nie ma tak dobrze! Dziś na stronie kolekcji pojawiła się w FAQ taka oto informacja:


więc teraz nie ma przebacz - trzeba znaleźć i miejsce, i kasę na nowe tomy! Cieszycie się? :)

11 komentarzy:

 1. Wczoraj, nie dziś, ale reszta się zgadza. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. taaa.....cieszymy się...taaaaaa......

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się cieszę, żona wręcz przeciwnie ale póki co nic jej nie powiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No i elegancko. Nie rozumiem trochę narzekania niektórych - jak ktoś nie chce może przestać kupować na 100 tomie albo i w tej chwili. A nie "ja już nie chcę więc niech przestaną wydawać i nikt nie będzie miał i nie będzie niczego" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo mamy takich gnojków, co to innym żałują, bo samemu ich nie stać. I potem takie narzekania się pojawiają. Z resztą, to dotyczy nie tylko komiksów.

   Usuń
  2. Ja jetem akurat takim "gnojkiem", co mnie nie stać (za cholerą, panie, bida) ale się cieszę, że wyjdzie. Jak coś działa, to co mam złorzeczyć? Rynek ureguluje wszystko. A może pewnego dnia opchnę nerkę i kupię sobie całą kolekcję;-)

   Myślę, że raczej narzekają ci co lubią wielkość/długość wszystkich tego typu projektów "skrawać" pod siebie: "120? a moja Wonder Woman zgodziła się na 100 tylko, mam iść i negocjować kontrakt?" albo "ależ ja nie chcę tomu nr 27, 78 oraz 82-3 a tu grzbiet taki niedobry z obrazkiem, jakże oni mogli?".

   Usuń
  3. ale, gdzie tutaj ktoś narzeka?

   Usuń
  4. "Gnojek" miało się odnosić tylko do tych, co to nawołują do zakończenia i brużdżą, że będzie więcej. Jeżeli kogoś po prostu nie stać, ale nie uprzykrza przez to życia innym - to taka osoba nie jest żadną miarą gnojkiem, jakiego miałem powyżej na myśli :)

   Usuń
 5. Zawczasu przygotowałam sobie miejsce pod wszystko - wejdzie 120 numerów ciurkiem, żeby panorama się ładne prezentowała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ktoś wie czy kolekcja bedzie szła kiedyś od nowa? Chciałabym sobie ją uzbierać a niestety kiedy zaczęłam sie interesować komiksami to kolekcja przekroczyła już połowę, wiec liczę na to ze zacznie kiedyś isc od nowa, albo ze powstanie coś podobnego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej od nowa jej nie puszczą. A jak ci brakuje jakichś tomów, szukaj po allegro lub tablicy - tam wiele osób sprzedaje całe kolekcje lub poszczególne tomy.

   Usuń