sobota, 9 kwietnia 2016

Breaking news: Przebudzenie mocy pojawi się w Polityce!

Fani Gwiezdnych Wojen niech lepiej szykują pieniądze na 21 kwietnia, bo w tym dniu w tygodniku Polityka znajdziecie wasz ulubiony film Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy w wersji na DVD! Co ciekawe, ze zdjęcia załączonego w tygodniku można wywnioskować, że będzie to wydanie w DVD-BOXie (a nie takim książeczkowym). Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo, ile film będzie kosztował, ale ja coś czuję, że bez względu na cenę i tak go będzie ciężko znaleźć w sklepach/kioskach. :)

[AKTUALIZACJA:] Znane są już wszystkie szczegóły + można sobie DVD zamówić do domu!
źródło: klik i facebook

[AKTUALIZACJA:]


W sklepie Polityki pojawiła się opcja zamówienie numeru czasopisma razem z filmem. Jak wielu przewidywało, koszt takiego wydania kosztuje 39,99zł.


Jeżeli ktoś ma ochotę, może złożyć już swoje zamówienie, klikając tutaj (klik).

10 komentarzy:

 1. Cena - pewnie 29,99 lub 39,99 a w tym 20 minut reklam przed filmem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie ten dystrybutor...
   Nieprzewijane reklamy są tylko na płytach wydawanych przez polskich dystrybutorów robiących płyty. A tu płyta jest międzynarodowa, robiona przez Disneya na kilka krajów w tym Polsce, więc co najwyżej będzie 1-2 zwiastuny, które będzie się dało przewinąć.

   Usuń
  2. a tego to nie wiedziałem...ale pewnie będzie bez żadnych materiałów dodatkowych (a tych pewnie jest kilka ładnych godzin)

   Usuń
  3. Materiałów dodatkowych nie będzie, bo taka jest polityka Disneya. Każde wydanie SW na DVD nie ma żadnych dodatków. Tylko Blu-Ray.

   Usuń
 2. Dzięki za info. mnie jeszcze ciekawi jedna rzecz- czy film będzie dostepny z napisami i lektorem czy tylko w dubbingu. zresztą wkrótce się to wyjaśni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładam, że będzie to dubbing i napisy.

   Usuń
  2. oby - bo jak bedzie tylko dubbing to sobie odpuszczam:)

   Usuń
 3. Mam nadzieję, że film będzie w pudełku plastikowym tak jak na zdjęciu, a nie w książkowym wydaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie plastik, a nie książeczka, czyli tak, jak ma być. :)

   Usuń