czwartek, 14 kwietnia 2016

CCC znowu sprzedaje trampki z superbohaterami!

Wielka gratka dla miłośników superbohaterów Marvela i... małych stóp! W sieci sklepów CCC pojawiły się kolejny raz trampki z naszymi ulubionymi superbohaterami! Według informacji, których udzieliła mi Patrycja, do kupienia są buty m.in ze Spider-Manem (aż 3 wzory), Hulkiem (którego znajdziecie w rozwinięciu) i Iron Manem. Niestety na stronie sklepu CCC nie ma żadnych informacji na ten temat (zdjęć czy ceny), a szkoda, bo fajnie byłoby zobaczyć wszystkie wzory (choć stawiam, że będę one podobne do tych, które w sklepie były dostępne jakiś czas temu (klik)). Jednak zanim się napalicie i pobiegniecie do sklepu, ważne jest to, że maksymalny rozmiar takich trampek to 40. Kto ma większą stopę, niestety odpada.

Dzięki Patrycja za informację i zdjęcia!
7 komentarzy:

 1. Od siebie dodam że jakość tych trampek jest tragiczna. Po 3 wyjściach do wyrzucenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam Hulka i Spidermana od zeszłego roku, dosyć często w nich chodzę i guma na jednym przez ten czas lekko pekła na czubku, ale poza tym są ok; własnie jestem niepocieszona, bo dokupiłabym jeszcze i u mnie nie ma (CCC w Manfakturze i Carrefour Rzgowska w Łodzi). Ktoś się orientuje, czy gdzieś w Łodzi są?

   Usuń
 2. Kupilabym z Capem nawet rozpadajace się :-P ale za Ironmana podziękuję :-P teamCap! ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Ja tak samo! :D wiadomo czy wg są z CA? Dzisiaj bylam w jednym ccc i byl tylko spiderman...

   Usuń
 3. Kosztują 49.99, jeśli ktoś jest zainteresowany.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie polecam. Jak były w zeszłym roku te z Iron Manem, to po 2 wyjściach oddałam na reklamację, bo pękł zapiętek (ta guma za pięta buta) i nawet nie chcieli przyjąć reklamacji, odwoływałam się. W końcu się udało, ale te trampki są naprawdę kiepskiej jakości, trampki z targu dłużej mi wytrzymują :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam kupuję trampki i jakoś nigdy mi się nic z nimi nie działo, więc nie wiem...

  OdpowiedzUsuń