niedziela, 21 sierpnia 2016

Pokemony zaatakowały McDonalda!

Szał na Pokemony wcale nie ustaje! Nic więc dziwnego, że McDonald's stara się być na czasie i wprowadza do swoich zestawów Happy Meal zabawki z Pokemonami! Miłośnicy stworków już się cieszą, prawda? Oczywiście zabawki można kupić bez zestawu w cenie 5zł.„Pokemon” to gry i seriale pełne niezwykłych przygód ich bohaterów. Dzieci na całym świecie śledzą perypetie Pikachu i innych pokemonów już od 20 lat! Dzięki zabawkom z tej kolekcji dzieci będą mogły stoczyć niesamowite pojedynki między kolorowymi figurkami. Do każdej zabawki jest dołączona karta, na której znajduje się postać jednego z pokemonów. Zabawki będą sprzedawane w dwóch etapach: etap 1: 19 sierpnia-1 września, etap 2: 2-15 września. Restauracje mogą elastycznie przechodzić z etapu 1 do 2 w zależności od dostępności zabawek.
Oczywiście każda z zabawek jest interaktywna: a to jedna rusza płetwami, a to druga pluje wodą, a to trzecia porusza uszkami. O tym, co potrafi każdy z Pokemonów i kiedy jest dostępny, przeczytacie tutaj (klik).

źródło: klik

4 komentarze:

 1. Zabawki można kupić za 6 zł, a nie 5 zł. Podnieśli cenę;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I warto dodać, że do każdej zabawki jest limitowana karta FOIL. Jedna z dwunastu, dołączane losowo, oficjalne Pokemonowe TCG.

   Usuń
 2. Tak tylko dodam, że od kilku tygodni w croppie są koszulki z NASA, astronautami, X-Files "i want to believe" z kotem, i need more space i tego typu.

  OdpowiedzUsuń