wtorek, 22 listopada 2016

Trzy nowe komiksy od Muchy już w grudniu!

Mucha Comics robi nam dobrze na Mikołaja - bo to właśnie wtedy ukażą się trzy nowe komiksy z tego wydawnictwa! Jesteście zainteresowani, co wam może przynieść ten sympatyczny brodacz? 
Loki

Scenariusz: Robert Rodi
Rysunki: Esad Ribic

Przekład z języka angielskiego: Robert Lipski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Wydawca oryginału: Marvel Comics
Liczba stron: 112
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor

ISBN 978-83-61319-78-8
Wydanie pierwsze

Cena okładkowa: 49,00 zł

Premiera sklepowa: 6 grudnia 2016


„Niezwykłe dzieło legendarnego Roberta Rodiego, bajecznie namalowane przez Esada Ribica... Każdy łotr powinien uważać się za szczęściarza, że został potraktowany w tak dojrzały sposób”.
Entertainment Weekly


Mądry król Odyn władał od tysięcy lat. U jego boku stał Thor i piękna Lady Sif. Ci nordyccy władcy chronili Asgard przed wszelkimi zagrożeniami, w tym także przed podstępnymi zakusami przyrodniego brata Thora, Boga Kłamstw, Lokiego. Doprowadzony do szaleństwa, pałając z zazdrości i nienawiści, Loki snuł plany zniszczenia całego Asgardu. Jednak jego knowania wciąż spełzały na niczym. Przynajmniej tę wersję głoszą oficjalne legendy.

A jeśli legendy zawierają jedynie część prawdy? Może Odyn i inni mieszkańcy magicznego grodu nie są tak szlachetni, za jakich uchodzą? Scenarzysta, Robert Rodi, ukazuje Asgard z niespodziewanej perspektywy samego Lokiego. Bóg Kłamstw, po niekończących się upokorzeniach i udrękach, w końcu osiągnął upragniony cel – zdobył władzę nad całym Asgardem. Obaliwszy Odyna i uwięziwszy Thora oraz piękną Sif, Loki stał się w końcu władcą krainy Asów. Dzierżąc w swych rękach losy królestwa, Loki odkrywa prawdę o sobie i swym przeznaczeniu.

Na stronach albumu Loki, przepięknie malowanego przez artystę Esada Ribica (Silver Surfer: Requiem, Thor Gromowładny), poznacie zaskakującą wersję klasycznych nordyckich mitów. Opowieść ta, przyjęta z entuzjazmem zarówno przez krytyków, jak i przez miłośników komiksu, z pewnością zadziwi i zaszokuje wszystkich fanów gromowładnego Thora.

Album zawiera miniserię Loki #1-4.


Outcast: Opętanie
Tom 1 – Otacza go ciemność

Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Paul Azaceta

Przekład z języka angielskiego: Marek Starosta
Wydawnictwo: Mucha Comics
Wydawca oryginału: Image Comics
Liczba stron: 152
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
TYLKO DLA DOROSŁYCH

ISBN 978-83-61319-79-5
Wydanie pierwsze

Cena okładkowa: 59,00 zł

Premiera sklepowa: 6 grudnia 2016

Nowy komiksowy horror Roberta Kirkmana, autora Żywych trupów!

Kyle Barnes przez całe życie zmagał się z ludźmi opętanymi przez demony. Teraz szuka wyjaśnień. Niestety to, czego się dowie, może oznaczać, że jego los radykalnie się odmieni.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach w Outcast #1-6.

Biografie
ROBERT KIRKMAN
Robert Kirkman jest obecnie jednym z bardziej wpływowych scenarzystów i jednym z pięciu partnerów Image Comics – jedynym, którego nie było przy założeniu firmy. Jego najsłynniejszym dziełem jest seria Żywe trupy (Walking Dead) – wydawnictwo Taurus Media wprowadziło serię do Polski w 2005 roku.
Zaczął karierę od tworzenia komiksów wydawanych własnym sumptem (Battle Pope) i drobnych zleceń dla Image Comics (Science Dog, Super Patriot, Tech Jacket). W 2003 roku wszystko się zmieniło za sprawą rozpoczęcia publikacji dwóch serii komiksowych: Żywe trupy oraz Invincible. Obie serie ukazują się po dziś dzień, a scenarzysta od czasu do czasu pisze coś nowego (między innymi Marvel Zombies, Fantastic Four: Foes i Ultimate X-Men dla Marvel Comics oraz Brit i The Astounding Wolf-Man dla Image Comics). Od 2008 roku skupia się na wydawaniu własnych tytułów oraz na produkcji seriali telewizyjnych na ich podstawie.

PAUL AZACETA
Paul Azaceta mieszka w New Jersey. Ilustrował między innymi takie serie jak Captain Marvel, Amazing Spider-Man i Punisher Noir z Marvel Comics. W serii B.B.P.O. 1946 (Egmont, 2009) jego kreska wzbogacała rozszerzające się uniwersum Hellboya. Wraz z Markiem Sable współtworzył miniserie Graveyard of Empires oraz Grounded dla Image Comics. Obecnie rysuje serię Outcast do scenariusza Roberta Kirkmana.

Velvet
Tom 2 – Tajne życie umarlaków

Scenariusz: Ed Brubaker
Rysunki: Steve Epting

Przekład z języka angielskiego: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Wydawca oryginału: Image Comics
Liczba stron: 128
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
TYLKO DLA DOROSŁYCH

ISBN 978-83-61319-80-1
Wydanie pierwsze

Cena okładkowa: 55,00 zł

Premiera sklepowa: 6 grudnia 2016

Twórcy bestsellerowego komiksu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz przedstawiają thriller szpiegowski pełen zwrotów akcji!

Velvet Templeton została wrobiona w zabójstwo agenta. Czeka ją podróż po całej Europie oraz spotkanie z ludźmi z jej przeszłości. Velvet jest zdeterminowana – chce poznać prawdę nawet za cenę własnego życia!
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Velvet #5-10.
źródło: materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz