czwartek, 29 grudnia 2016

5 ciekawostek, które zdradza nowa strona kolekcji "Superbohaterowie Marvela"

Jeszcze wczoraj (klik), gdy weszliśmy na stronę superbohaterowiemarvela.pl, witał nas tekst HI, a dziś już wystartowała! Co możemy się z niej dowiedzieć? Jest kilka ciekawych rzeczy!Ciekawa rzecz numer 1 - komiksy


Czyli w sumie najważniejsza rzecz. Otóż od pewnego czasu wiadomo było, że w pierwszym numerze dostaniemy przygody Pająka. Dzięki stronie wiemy już, że kolejno poczytamy przygody Wolverine'a, Iron Mana i Kapitana Ameryki.

Czyli na razie jest nieźle! Sam nie mogę się doczekać na Wolverine'!

Ciekawa rzecz numer 2 - prenumerata

Wielka Kolekcja Komiksów Marvela miała takie sobie gadżety w prenumeracie, Wielka Kolekcja Komiksów DC miała moim zdaniem lepsze dodatki. A co mają Superbohaterowie Marvela? Jak dla mnie kiepsko. A szkoda, bo mam ochotę na prenumeratę.


Ciekawa rzecz numer 3 - cena

Pierwszy numer będzie w promocyjnej cenie 14,90zł (wiadomo, żeby zachęcić do zakupu - podobnie było z WKKM i WKKDC). Drugi również był w promocyjnych cenach, natomiast od 3 była niezmienna 39,99zł w kioskach. Tu okazuje się być podobnie, z tą jednak różnicą, że prenumeratorzy za tom będą płacić 36,99zł, czyli 3zł taniej. Fajnie? Oczywiście, że tak!


Ciekawa rzecz numer 4 - liczba tomów

Przejrzałem stronę w poszukiwaniu tej informacji, ale niestety nie znalazłem jej nigdzie. Nie wiadomo więc, czy będzie to 60 tomów, mniej czy więcej. W sumie to smutna wiadomość. Miejmy nadzieję, że wkrótce się tego dowiemy.

Ciekawa rzecz numer 5 - kolejność

Sporą niespodzianką na obecną chwilę jest fakt, że nie idziemy zgodnie z żadną z dotychczas wydanych kolekcji. Podejrzewam, że otrzymamy wszystkie tomy, które dostali Czesi, ale na chwilę obecną idziemy inaczej.
3 komentarze:

  1. ile będzie kosztował tom drugi?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tom drugi chyba 29,99 zł. U nas pierwsze numery chyba w takiej kolejności bo przedstawiają najpopularniejsze(fundamentowe)postacie ze świata MARVELA.

    OdpowiedzUsuń
  3. Znany jest już piąty tom kolekcji - ostatnia strona tomu ze Spider-Manem zdradza nam, że piątym tomem będzie Hulk.

    OdpowiedzUsuń