piątek, 20 stycznia 2017

Marvel Figurki Postaci Filmowych to jednak test?

No tego to jeszcze nie było! Najpierw zapowiedziano start kolekcji, potem, gdy tłumy fanów Marvela ruszyły do sklepów/kiosków po pierwszy numer, okazało się, że zawinił dystrybutor i nie dostarczył figurek na czas. Ta sytuacja trwa aż do dzisiaj! 
Dlatego wielce prawdopodobne wydaje się to, co na forum gildii napisał użytkownik marian381:


Czyli wychodziłoby na to, że faktyczną przyczyną jest to, że był to po prostu test nowej kolekcji, tak jak kiedyś swego czasu było z szachami. 
Jeśli mieszkasz w Szczecinie, to jest wielce prawdopodobne, że w twoim kiosku będzie jakiś numer - reszta Polski niech na razie zaniecha poszukiwań - no chyba że przypadkiem gdzieś natraficie, to dajcie znać!

9 komentarzy:

 1. Udzielali różnych odpowiedzi. Ja dostałem od nich na FB wiadomość, że było za mało sztuk i od dystrybutorów zależy gdzie dane tytuły będą sprzedawane, ale polecają zamówić prenumeratę;) śmieszki w tym Eaglemossie pracują.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli to test to czemu normalnie złożyłem prenumeratę, dodatkowo w wersji premium i dostałem tylko informację że pierwsza przesyłka z dwoma pierwszymi numerami będzie za miesiąc, a jak pytałem o ilość numerów kolekcji to wstępnie ma być 60? Nic już nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szachy DC też były testowe i zamówiłem prenumeratę. Przyszły dwie paczki, a wraz z drugą info, że był to test i muszą przerwać, a w ramach przeprosin dostałem jedną figurkę gratis;)

   Usuń
  2. No to w sumie się opłaciło! Co to był za gratis?

   Usuń
  3. Super, to po to zrezygnowałem z prenumeraty komiksów DC :( Jeśli to rzeczywiście test to nie fair z ich strony że przy zamawianiu prenumeraty o tym nie wspomnieli, zwłaszcza że właśnie z jej powodu zrezygnowałem z komiksów. Wszytko za jednym telefonem.

   Usuń
  4. Dawali Doomsdaya z brytyjskiej kolekcji figurek DC. BTW - na Gildii we wczorajszej dyskusji wyszło, że Eaglemoss wtedy namieszało i część osób w piątym numerze miało figurę Catwoman, a część Mr. Freeze'a.

   Usuń
 3. Ja chyba tą kolekcję odpuszczę, poza jedną pozycją, którą kupuję na rynku uk zaraz po wypłacie: https://shop.eaglemoss.com/marvel-movie-collection/mega-hulkbuster-112-scale-armour-statue

  To będzie się świetnie prezentować na półce:) Co sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Heh, nagle odczuwam te uroki Szczecina.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na empik.com można składać przedpremierowe zamówienia na drugi numer kolekcji "Marvel: Figurki postaci filmowych" (1 nr niedostępny). Wydanie dostępne od jutra, w cenie 29,99 zł.

  OdpowiedzUsuń