poniedziałek, 30 stycznia 2017

Połącz kropki i zgarnij książkę! KONKURS!

Daaaaawno na blogu nie było żadnego konkursu, dlatego najwyższa pora to zmienić! 
Kilka dni temu (klik) mogliście na blogu przeczytać informację, że wydawnictwo Insignis planuje wydać książki, w których trzeba łączyć kolejne kropki, by powstał superbohater (jak ktoś nie potrafi rysować, to ma książkę jak znalazł). I jeśli zainteresowała was ta książka, to dobrze się składa, bo dzisiaj będziecie mogli wygrać jedną z nich!

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy, że do czwartku (2.02.17) do północy prześlecie na adres mailowy polski_geek@interia.pl odpowiedź na następujące pytanie:

Jaka postać powstanie, gdy połączymy kropki na poniższym rysunku?

W konkursie wygrywają 2 losowo wybrane przeze mnie osoby, które we wskazanym terminie przyślą prawidłową odpowiedź. Między zwycięzców zostaną rozdzielone losowo dwie książki ("Niesamowite 1000x połącz kropki. Superbohaterowie Marvela" oraz "1000x połącz kropki. Spider-Man"). Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo w celu otrzymania danych do przesyłki. Za dostarczenie nagród odpowiada wydawnictwo Insignis 

Wytężcie wzrok i kombinujcie - nagrody czekają!

5 komentarzy:

 1. Czy tylko u mnie jest aż taka słaba jakość? Czy to aż takie specjalne utrudnienie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj pobrać zdjęcie na komputer, może pomoże - utrudnienia nie robiłem w tym przypadku.

   Usuń
 2. pobranie nic nie da - troche za slaba jakosc :( ale stawiam na Iron Mana -

  OdpowiedzUsuń
 3. nawet po pobraniu nie idzie zobaczyć numerów kropek i wszystko się zlewa. obstawiam że to iron ma lub hulk..ale ciężko powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń