środa, 11 stycznia 2017

Staruszka omyłkowo modliła się do... Elronda z Władcy Pierścieni!

A to ci dopiero! Nasze babcie i staruszki (oczywiście niektóre) modlą się do Ojca Dyrektora lub do Ojca Prezesa, a pewna Brazylijka przez pewien czas modliła się do Elronda z Władcy Pierścieni? Dlaczego? Oczywiście przez pomyłkę!

Staruszka myślała, że figurka, którą posiada w domu, przedstawia św. Antoniego - i pewnie uważałaby tak do dzisiaj, gdyby nie jej prawnuczka, która zdemaskowała Elronda. 

Próbowaliśmy wytłumaczyć jej sytuację, ale na początku nie zrozumiała o co chodzi. Następnego dnia wróciliśmy do tematu i wtedy zrozumiała pomyłkę, a my kupiliśmy jej nową figurkę świętego Antoniego - napisała i skomentowała zamieszanie w internecie: Nigdy nie spodziewałam się, że coś takiego się wydarzy, to szaleństwo. Ale to też najśmieszniejsza rzecz, jaka mi się przydarzyła.
Wesoła ta pomyłka! :)
źródło: klik

10 komentarzy:

 1. Zmień przeglądarkę, bo widzę, że używasz IE...

  OdpowiedzUsuń
 2. A niektóre staruszki podobno modlą się do św. Jerzego "róbtacochceta" Owsika i do św. Matusza "odalimentów" Kijowatego ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...zmień przeglądarkę bo coś niedowartościowany jesteś ;D

   Usuń
  2. Skąd biorą się tacy ludzie jak Ty przyjacielu? Jakie nieszczęścia Cię w życiu spotkały? Chyba, że to po prostu praca, parszywa ale praca bo jeść trzeba...

   Usuń
  3. O, płatne pisowskie trolle zainteresowały się małym blogiem, zaszczyt dla Geeka:) Za te wpisy z centrali partii na Nowogrodzkiej wpadło do kieszonki kilkanaście czy kilkadziesiąt groszy?

   Usuń
 3. Jeżeli poczułeś się urażony nawiązaniem do wyznawców pana Owsika oraz lidera tzw. KOD-u to najmocniej przepraszam. Wiem że Wasza wiara w Ojców orkiestratorów jest szczera, czyta i żarliwa xD Pokój!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozumiesz biedny człowieku, że to blog o komiksach i nikogo tu nie interesują Twoje wypociny na tematy polityczne? Prywatnie uważam coś wręcz przeciwnego niż Ty ale nie czuje potrzeby uzewnętrzniania moich przekonań gdzie się tylko da a Ty najwyraźniej musisz...Pozostaje pytanie po co i dlaczego?

   Usuń
 4. napisz o tym na swoim blogu, twoi czytelnicy bedą zachwyceni (wszyscy trzej) ;D

  OdpowiedzUsuń