czwartek, 16 lutego 2017

Kolejna okazja, by mieć własnego LEGO Batmana!

O tym, skąd tanio możemy wytrzasnąć własnego, ślicznego i malutkiego LEGO Batmana, mogliście już przeczytać jakiś czas temu (klik). Jeżeli już w waszych sklepach/kioskach nie ma tej gazetki, to głowa do góry - pojawiła się nowa i ma w sobie ładniejszego LEGO Batmana!
Dzięki, Jarek, za wiadomość!„Czy jesteś gotów na powrót najlepszego superbohatera z Gotham City? Batman po raz kolejny musi stawić czoło złoczyńcom wszelkiej maści. W zupełnie nowym magazynie THE LEGO® BATMAN MOVIE Człowiek-Nietoperz stanie do walki z niewysokim lecz niezmiernie groźnym Pingwinem i wcale nieśmiesznym klaunem – Jokerem. A ponieważ nawet superbohater potrzebuje przyjaciół pomagać mu będą Robin i nowa komisarz Gotham Barbara Gordon.
Magazyn z oryginalną figurką Batmana w prezencie w sprzedaży od 16 lutego.
Cena gazetki: 14,99zł.

I jest nawet reklama telewizyjna:


A żeby było lepiej, 18 kwietnia pojawi się w sprzedaży LEGO Joker!

A jak ktoś uwielbia unboxingi, to proszę bardzo:

2 komentarze:

  1. Warto wspomnieć, że od jakiegoś czasu można zakupić specjalną serie figurek (LEGO Minifigures) nawiązującą do filmu z Batmanem goszczącego w kinach. Seria ciekawa, zwłaszcza że można trafić kilka wariacji klockowego Batmana (jaskiniowiec, wersja z kołem do pływania, metalowiec...). Cena zestawu 15-20 zł - zależnie od sklepu : ]

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. i co najważniejsze - wprawni w paluszkach mogą bez problemu wyczuć jaka to jest figurka. ja już zebrałem komplet batmanów - jaskiniowca, metalowca, z kaczuszką do pływania, z homarem ( w szlafroku) oraz wróżkę zębuszkę. dodatkowo ten szkocki batman z gazetki też jest czadowy. w carrefour cena za te figurki to 14,99zł.(aktulanie jest promocja)

      Usuń