niedziela, 23 kwietnia 2017

W Polsce ruszy kolejna kolekcja komiksów?

Wszystko na to wskazuje, że już niebawem w kioskach i salonikach prasowych będziemy mogli kupić kolejną kolekcję komiksów. Do Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela, Wielkiej Kolekcji Komiksów DC i Superbohaterów Marvela dołączy Kolekcja Komiksów Conana (na razie to jest moja nazwa robocza tej kolekcji)! Skąd takie informacje?Otóż na facebookowej grupie Kult Kultury komiksu pojawił się taki post:


No i to jest bardzo dobra wiadomość! Teraz trzeba będzie zasięgnąć informacji w wydawnictwie Hachette, kiedy planują start tej kolekcji. To co, jaracie się?

link do włoskiej strony: klik

15 komentarzy:

 1. Ja od 120 kończę z wkkm, poprostu brak kasy przy tylu seriach na powtórzone numery lub rozpoczęte i niezakończone serie. Chyba trochę przesadzili wydawcy z seriami.;(

  OdpowiedzUsuń
 2. ja się cieszę każdą nową seria bo nie muszę kupować każdego tomu tylko wybrane i wtedy jest w czym wybierać dla mnie super, może być i 20 serii na rynku nikt nie każe wszystkiego prenumerować. Jak były czas gdy nie było komiksów na rynku to się płakało, że mało, a gdy wychodzą nowe serie to płaczą, że za dużo !! Różnorodność jest dobra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej zakończyć jedną serię i dopiero zacząć następną. Znaczy to najlepsze wyjście z mojej perspektywy. Po prostu cierpię na zbieractwo i nie lubię luk w obrazkach na grzbietach :D Ale szanuję zdanie każdego człowieka.

   Usuń
 3. Ja już mam trochę dość kolekcji, WKKM jeszcze kupuję, przynajmniej do 120 numeru, a z pozostałych kolekcji już wybieram i to ostro. Tym bardziej, że jakościowo niestety zarówno Superbohaterowie jak i DC nie są najwyższych lotów. Ale za Conana trzymam kciuki, i tutaj obawiam się, że trzeba będzie skusić się na całość. Tomiki są czarno-białe, więc może cena nie będzie zabójcza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinna wynosić jakieś 25 zł, z czego za pierwszy numer 5. To byłaby uczciwa cena.

   Usuń
 4. Wystarczy mi WKKM & SbM - na nic więcej nie mam miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Geeku, napisz posta o wymianie dubli z marvel now! na exclusivey. O tym też było na fb. Może wiesz coś więcej?
  A, i Punisher będzie ten sam w obu kolekcjach marvela (circle of the blood)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpierw mogliby zakończyć te kolekcje,które sztucznie przedłużają, a później wypuścić coś nowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to znaczy, że sztucznie przedłużają?

   Usuń
  2. No właśnie... jak przedłużają, że co - robią nowe komiksy, żeby je tam upchnąć, czy co?

   Usuń
 7. Suuuuupppperrrrr !!!! Nie mogu sie doczekaaac !!

  OdpowiedzUsuń
 8. Suuupeeerrr .. Fakt drogo ale ... Conan ... Nooo całe życie na to czekałem :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem jak z komiksowym Conanem jest, nigdy nie byłem nawet fanem postaci, ale pierwszy tomik na pewno będzie stosunkowo tani, więc sobie pozwolę na zakup, a co :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli to okaże się prawdą to super! Liczę po cichu, że ktoś też wyda Conana od Dark Horse w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli to okaże się prawdą to super! Liczę też, że ktoś wyda Conana od Dark Horse. Egmont kiedyś tam wydał tylko 2 tomy.

  OdpowiedzUsuń