Ciekawostki

Ciekawostki to dział, w którym wcielam w życie moje własne pomysły związane z popkulturą. Obecnie pod tę kategorię można podciągnąć trzy projekty, ale w głowie mam ich całą masę. Żeby przejść do projektów, wystarczy kliknąć na baner.


Czy wiesz, że... to najstarszy i cieszący się największą popularnością projekt na blogu, który pomagacie mi wspólnie tworzyć. W jakim państwie leży miasto Batman? Do czego można wykorzystać tarczę Kapitana Ameryki? Jaki jest naturalny kolor włosów Herley Quinn? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie, czytając ten cykl. 

Premiera: w każdy wtorekLigę Frajerów tworzą superbohaterowie lub superzłoczyńcy, którzy przez swoją frajerską moc, umiejętności, kostium, wygląd czy nazwę powodują, że buzia sama nam się uśmiecha i myślimy "Jak ktoś mógł coś takiego beznadziejnego wymyślić?". Usiądźcie wygodnie i poznajcie jej członków!

Myślisz, że znasz superbohaterów? Bez problemu rozpoznajesz ich po wyglądzie? A co powiesz na odgadywanie postaci, widząc tylko ich cień? Uważasz, że to banalne? W takim razie spróbuj swoich sił w Zgadnij, kto to?.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz