Kontakt

Blog polskigeek.pl (wcześniej polski-geek.blogspot.com) powstał w sierpniu 2012 roku i do tej pory stał się jednym z popularniejszych blogów popkulturowych w Polsce, o czym świadczy ponad milion odsłon, setki fanów na facebooku oraz liczne współprace z dużymi firmami.

Oczywiście tak ogromny sukces bloga byłby niemożliwy, gdyby nie ludzie, którzy pomagają go tworzyć:

Wojciech Abram - założyciel bloga, produkuje 99,9% treści na blogu, odpowiada na wszystkie maile i prowadzi profil na Facebooku. Miłośnik komiksów, kucyków Pony, klocków LEGO i Misia Bucky'ego. Zawsze chciał zostać Kapitanem Ameryką. Związany zawodowo z wydawnictwem Mucha Comics, Wielką Kolekcją Komiksów Marvela i Białym Orłem. Nie lubi kosmosu.


Grzegorz Pamuła - najlepszy grafik i liternik na świecie, cały wygląd bloga jest jego zasługą, sukcesywnie wkleja komiksowe paski. Jak ma chęć, pisze recenzje. Nałogowo kupuje komiksy. Olbrzymi fan Spider-Mana i komiksowych lasek. Czyta synowi komiksy do poduchy. Zakochany w czcionkach. Nie lubi, gdy zrzuca mu się robotę na ostatnią chwilę.


Michał Grygorcewicz - gracz, który swą pasję przemienił w pracę dla znanych portali takich jak Gameplay i Gry-Online. Zwolennik PlayStation. Uwielbia Kingdom Hearts i seriale. Na blogu tłumaczy webcomicsy takie jak Dorkly i Let's Be Friends Again. Dba również o sprawne działanie strony. Odpowiada również za korektę. Prowadzi bloga: Czarny Wilk. Uwielbia kosmos Marvela.


Michał Walczak-Ślusarczyk - w Internecie znany jako TataGeek. Posiada kolekcję gier planszowych i karcianek, za którą niejeden dałby się pokroić. W wolnym czasie uwielbia czytać komiksy. Na blogu tłumaczy webcomic Dork Tower i odpowiada za korektę innych. Jadłby pizzę bez ograniczeń.


Jeżeli leży ci coś na sercu, znalazłeś coś ciekawego, pragniesz nawiązać współpracę lub najzwyczajniej w świecie chcesz porozmawiać, pisz na adres mailowy:

polski_geek@interia.pl

lub telefoniczny: 501 405 158