Jak szybko zachorować?

Ile głów tyle samo pomysłów jak szybko zachorować. Najczęściej takie pomysły przychodzą do głowy w okresie, kiedy chodzimy do szkoły. Mamy na przykład sprawdzian lub nie mamy jakiegoś ważnego zadania. Czym dorośli mogliby się kierować, aby szybko zachorować, nie wiem, ale na pewno znalazłoby się mnóstwo pomysłów. Choroba daje możliwość pozostania w domu i wypoczęcia od innych obowiązków.
Wiele sytuacji wymaga usprawiedliwienia swojej nieobecności. Zwolnienie lekarskie jest pewnikiem, że uda się odłożyć w czasie obowiązek i lepiej się do niego przygotować. Zwolnienia lekarskie są traktowane jako najlepsze usprawiedliwienie. Podpisu rodzica na usprawiedliwieniu z nieobecności dziecka, można raz dwa sfałszować. Kwestia kilkunastu prób i dobrego odzwierciedlenia podpisu opiekuna. Jednak dokumentu wydanego przez lekarza nie da rady już tak łatwo sfałszować. Zwolnienie jest wypisywane na odpowiednim papierze, opieczętowany i z podpisem lekarza dokument, który usprawiedliwia naszą nieobecność.
Jak szybko zachorować ?
Metod jest mnóstwo, w zależności na jak długo i poważnie potrzebujesz być chorym.
W ziemie wystarczy umyć włosy i wykąpać się w zimnej wodzie. Wystarczy kiepsko wysuszyć włosy i wyjść na mróz. Ta metoda wiąże się jednak z możliwością nabawienia się poważnych chorób.
Jedz dużo lodów, a gardło będzie bardzo bolało. Możesz dostać anginy, ale to wiąże się też z wieloma dolegliwościami. Metoda na wywołanie szybko gorączki jest zjedzenie kawałka surowego ziemniaka. Dostajemy gorączki, która mija. Nie jedz za dużo tego ziemniaka, aby nie wywołać strasznej dolegliwości trawiennej.
Zawsze też możesz symulować swoją chorobę. Kiedy rodzice dają termometr do zmierzenia temperatury przyłóż go do kaloryfera lub ciepłej herbaty. Nie przesadzaj z temperaturą, aby nie było na termometrze 43 stopnie, bo to już granica życia.
Możesz też poprosić koleżankę lub kolegę, którzy aktualnie kichają i kaszlą, aby trochę podmuchali i kichali w Twoją stronę. Szybko załapiesz infekcję i będziesz mógł zostać w domu. Kwestia jak bardzo choroba zrobi spustoszenie w Twoim organizmie. Możesz wylecieć na kilkanaście dni.
Aby udawać wymioty możesz wypić mieszankę wody z solą. Gwarantowane po niej są wymioty.
Aby udawać przeziębienie możesz do nosa wciągnąć trochę pieprzu, proszku do prania lub tabaki. Będziesz bardzo intensywnie kichać, a nawet dostaniesz kataru.
Przebywanie w miejscach publicznych na pewno zwiększa szansy zachorowania. W okresie zimowym w tramwajach czy autobusach, mnóstwo ludzi w tłoku jedzie i przebywa blisko siebie.
Aby szybko zachorować należy się nie ubierać odpowiednio do aktualnej pogody. Kiedy jest zimno nie noś czapki i szala. Nie bierz leków, które uodparniają. Wchodź do ciepłego pomieszczenia, a potem wychodź na mróz. Tak często jest zimą, kiedy wychodzimy z komunikacji lub ze sklepów.
Możesz też spowodować problemy trawienne. Najczęściej podawanym przykładem jest picie mleka i jedzenie śliwek. Możesz gorący obiad popijać lodowatym napojem. Roztrój żołądka masz gwarantowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here