Kolorowy case na telefon

Przebywając na urlopie, większość z nas wykonuje dziesiątki, jeśli nie setki fotografii, które później zalegają w domowych archiwach i praktycznie nikt nie ma z nich najmniejszego pożytku. Tymczasem istnieje możliwość łatwego przeniesienia wybranego zdjęcia lub kilku zdjęć na powierzchnię etui do telefonu. Taki indywidualny case będzie nie tylko oryginalną pamiątką z wakacji, ale i dobrym sposobem na zabezpieczenie telefonu oraz zmianę jego dotychczasowego wyglądu.

Jak przygotować etui ze zdjęciem?

Najprostszym sposobem na oryginalny kejs z nadrukiem jest odnalezienie firmy, która świadczy usługi poligraficzne i na co dzień przygotowuje dziesiątki takich pokrowców. Jeśli taka firma ma własną stronę internetową, najczęściej znajdziemy na niej specjalny kreator, który przeprowadzi nas przez cały proces projektowania pamiątkowego case. Zaczynamy od wyboru odpowiedniego modelu pokrowca, następnie ustalamy interesujący nas szablon, a na koniec wybieramy zdjęcia, które chcemy nanieść na powierzchnię etui. Cała procedura jest niezwykle prosta i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Po zaakceptowaniu projektu wystarczy poczekać kilka dni na dostawę gotowego produktu. Co ciekawe, niektóre firmy zapewniają również możliwość dodania do nadruku krótkiego tekstu. Na pokrowcu można umieścić śmieszny cytat lub się na nim podpisać, co powinno ułatwić odzyskanie telefonu, gdy go zgubimy.

Zalety pamiątkowego etui z nadrukiem

Największym plusem kolorowego case na telefon, ozdobionego pamiątkowymi zdjęciami z wakacji, jest jego niepowtarzalny wygląd. Ubierając smartfon w taki pokrowiec, nadajemy mu niezwykle oryginalny i po części sentymentalny, okolicznościowy charakter. Ze względu na niskie ceny takich pokrowców od razu możemy zlecić wykonanie kilku wersji etui zdobionych różnymi zdjęciami i co pewien czas je zmieniać, tym samym odświeżając wygląd swojego smartfona. Poza walorami estetycznymi kejsy z okolicznościowymi nadrukami są również doskonałym sposobem na zabezpieczenie telefonu. Chronią przed rysami, zabrudzeniami i uderzeniami o twarde powierzchnie. Dzięki amortyzującym właściwościom minimalizują ryzyko awarii, gdy telefon upadnie na ziemię.

Zamówienie dopasowanego case na telefon, którego powierzchnię zdobią indywidualne dobrane zdjęcia z wakacji to doskonały pomysł na drobną pamiątkę dla siebie lub bliskiej nam osoby. Samodzielne zaprojektowanie takiego pokrowca jest łatwe, a koszt jego wykonania niski. Jeśli zatem nie wiesz, co zrobić z pamiątkowymi zdjęciami, wykorzystaj je do przygotowania niepowtarzalnych etui na smartfon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here