Instagram, czyli jak dodać pierwsze zdjęcie w tej popularnej aplikacji?

Dekadę temu w Polsce królował portal nasza klasa. Potem przyszła era facebooka. Z naszej klasy praktycznie większość przestała korzystać i przeniosła się na światowego giganta, jakim jest facebook. Oczywiście nic nie trwa wiecznie i teraz prym w mediach społecznościowych wiedzie młodszy brat facebooka, czyli instagram.

Intagram to aplikacja służąca do dodawania zdjęć i krótkich filmików na swój profil. Aplikacja skierowana jest głównie do użytkowników telefonów komórkowych i to tylko na nich masz dostęp do pełnej wersji instagrama. Oczywiście możesz zalogować się na komputerze albo na tablecie do tej aplikacji, ale będziesz miał ograniczony dostęp do aplikacji z tych urządzeń.
Instagram skierowany jest do osób prywatnych oraz firm, które mogą założyć specjalny profil firmowy w aplikacji.
Wiele osób, które zastanawia się przed zainstalowaniem tejże aplikacji na swój smartfon zastanawia się zapewne jak dodać zdjęcie na instagram? To bardzo proste! Wystarczy, że klikniesz w duży przycisk na dole aplikacji i pojawi się tam informacja czy chcesz dodać zdjęcie. Klikasz, robisz zdjęcie i dodajesz swoje pierwsze zdjęcie.
Innym sposobem jak dodać zdjęcie na instagram jest taki, że klikasz w ten sam przycisk umieszczony na dole aplikacji i dodaj zdjęcie z telefonu, folderu. Wybierasz wcześniej zrobione i przygotowane zdjęcie i dodajesz na swój profil. Oczywiście wcześniej może retuszować, poprawić, udoskonalić wybraną fotkę w mini edytorze zdjęć dostępnym w aplikacji, który pojawia się przed dodaniem zdjęcia na profil. Możesz także oznaczyć znajomych na zdjęciu, wybrać lokalizację, gdzie zdjęcie było zrobione. Możesz także zdecydować o widoczności zdjęcia. Czy ma być widoczne dla wszystkich, dla obserwujących Twój profil czy tylko dla bliskich znajomych.
Jeszcze innym sposobem jak dodać zdjęcie na instagram jest udostępnienie jakiegoś zdjęcia, grafiki innego użytkownika aplikacji. Przeglądając czyjś profil w opcjach zdjęcia będziesz miał do wyboru udostępnij na swoim profilu albo komuś w prywatnej wiadomości.
Kolejnym sposobem jak dodać zdjęcie na instagram jest udostępnienie treści zawartej na swoim profilu społecznościowym na facebooku albo twitterze i udostępnienie go na w instagramie. Tak samo możesz zrobić ze zdjęciami, które znajdziesz w internecie. Możesz je udostępnić poprzez media społecznościowe. W tym przez omawianą aplikację.
W czasopismach dla nastolatków znajdziesz masę porad jak dodać zdjęcie na instagram albo jak dodać filmik na snapchat, abyś miał dużo obserwujących i serduszek. Warto przeczytać takie artykuły o mediach społecznościowych.
Jeżeli nie wiesz jak dodać zdjęcie na instagram zawsze możesz zapytać swojej koleżanki albo kolegi, dla których ta aplikacja jest codziennością, bo jeżeli zaczniecie korzystać z instagrama, to zobaczycie, że szybko Was wciągnie przeglądanie zdjęć i filmików wstawianych przez znajomych i ulubione gwiazdy.
Wiecie już, jak dodać zdjęcie na instagram, więc możecie śmiało zaczynać swoją przygodę z aplikacją, która jest bardzo fajna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here