sztukateria

Sztukateria na ścianach w ostatnim czasie stała się bardzo modna. Wszystko to za sprawą niewielkiego kosztu, a zarazem niesamowitego efektu jaki można wykonać zupełnie w pojedynkę. Dodatkowym atutem sztukaterii jest fakt, że sprawdzi się w każdym pomieszczeniu,(jak i na zewnątrz) oraz wpasuje się w prawie każdy możliwy styl wystroju.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-zrobic-sztukaterie-na-scianie/

Sztukateria w domu

Możliwości wykonania sztukaterii w domu jest naprawdę wiele. Większość sklepów budowlanych posiadają w swojej ofercie gotową sztukaterię, którą bez problemu wystarczy zamontować na wybranej przez nas ścianie. Można to zrobić również za pomocą listewek.Najważniejsze w tym wszystkim jest to jaki efekt chcesz osiągnąć oraz w jakim wzorze miało by to być. Dlatego zacznij od inspiracji. Wiele idealnych pomysłów można znaleźć przeglądając katalogi, a także zdjęcia gotowych sztukaterii w sieci.

Jak przerobić sztukaterię?

Oczywiście jeżeli posiadamy ścianę z sztukaterią, i nie koniecznie przypadła nam do gustu, możemy ją bez większego problemu oderwać. Jednakże po co niszczyć potencjalnie dobrą ścianę i marnować pieniądze? Istnieje lepszy sposób aby odnowić sztukaterię. Jeśli np. wolisz sztukaterię w kształcie kwadratu, koła lub prostokąta, weźcie w ręce kartki papieru albo starą gazetę. Wytnij w niej kształt i rozmiar, który cię interesuje. Możesz również skleić ze sobą kilka kartek, jeśli sztukateria ma być większa. Nowo przygotowany szablon możesz przykleić delikatnie do ściany oraz zobaczyć jaki da efekt.

Sztukateria w komputerowej wizualizacji

Jeśli sprawnie potrafisz posługiwać się różnego rodzaju programami graficznymi, to z pomocą komputera bez problemu wykonasz wizualizację sztukaterii, dzięki której podejmiesz decyzję o finalnym efekcie. Najpierw wykonaj zdjęcie wybranej przez ciebie ściany, następnie zaimportuj zdjęcie do wybranego przez ciebie programu graficznego. I na koniec pobierz zdjęcie interesującej ciebie sztukaterii i nałóż na zdjęcie.

Zobacz też: http://www.piotrnatanek.pl/sposoby-na-poranne-wstawanie-dysania-czego-nie-robic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here