Porady dla kobiet- jak rozkochać w sobie faceta

Teoretycznie miłość to coś, co się nam przydarza znienacka. Możemy ją sobie planować, możemy wymyślać najróżniejsze scenariusze, a i tak wszystko będzie inaczej. Jeśli szukamy miłości i staramy się znaleźć tę drugą połówkę, to jeszcze trudniej nam to przychodzi. Miłość nie wybiera, zaskakuje nas w najbardziej nieodpowiednim momencie i zmienia całe życie. Ale wszystkie te rzeczy wiemy dopiero jak jesteśmy dorosłe. Przeżyłyśmy już nie jedną miłość i niejedno rozczarowanie. Kiedy jest się młodym, gdy hormony szaleją wydaje się nam, ze możemy rozkochać w sobie każdego mężczyznę. Są nawet poradniki pod tytułem Jak rozkochac faceta, a w nich wiele porad dotyczących stosunków między ludźmi.
Jeśli jednak jesteśmy już w związku lub spotykamy się z kimś, na kim bardzo nam zależy, warto wcielić w życie kilka porad dotyczących rozkochania w sobie mężczyzny. Nie wiadomo, czy pomogą, ale na pewno nie zaszkodzą.
Nie od dziś znane jest powiedzenie, że przez żołądek do serca. Każdy z nas lubi jeść, a mężczyźni mają bardzo wyczulony zmysł smaku, dlatego jeśli jeszcze zastanawiamy się jak rozkochac faceta, najprostszą radą jest, aby coś dla niego ugotować! Zapytajmy go na co ma ochotę, może szczególnym sentymentem darzy jakąś kuchnię i wtedy przygotujmy na obiad lub kolację kilka smakołyków. Zazwyczaj mężczyźni lubią odżywiać się tradycyjnie i wciąż pamiętają pyszne potrawy podawane przez mamę i babcię, dlatego warto sięgnąć do klasyki i przygotować na przykład pysznego schabowego z ziemniaczkami i surówką. Nie znam mężczyzny, który oparłby się temu bardzo prostemu, lecz jakże pysznemu jedzeniu!
Pozostając w sferze kulinarnej warto przygotować jakiś deser. Faceci uwielbiają ciasta i są łasuchami, dlatego nie pogardzą szarlotką, sernikiem czy bezą. Puśćmy wodze fantazji, spędźmy trochę czasu w kuchni aby wyczarować wyśmienity deser, który podamy z kawą lub lampką winka.
Aby rozkochać w sobie faceta warto zainteresować się jego ulubionym sportem. Jeśli jest fanem piłki nożnej dowiedzmy się, jaka jest jego ulubiona drużyna, kupmy bilety na najbliższy mecz i zabierzmy naszego faceta na randkę. Na pewno będzie zachwycony! A może na jego urodziny uda się nam zdobyć piłkę z autografem jego ulubionego zawodnika? Kupno koszulki w barwach ukochanego klubu również będzie super prezentem, co z pewnością doceni nasz facet, a jego serce powinno szybciej dla nas zabić.
Aby rozkochać w sobie mężczyznę musimy także poświęcić więcej czasu na swój wizerunek. Mężczyźni to wzrokowcy, zwracają uwagę na kobiece kształty, na ramiączko stanika nieśmiało wychylające się spod koszuli, na mini i szpilki. Dlatego udajmy się na zakupy i wzbogaćmy swoją garderobę o kilka niezbędnych elementów. Czerwona mini, nowe szpileczki, śliczna i kusa koszulka nocna, dopasowane jeansy sprawią, że nasz mężczyzna będzie zwracał na ans większą uwagę, dostrzeże naszą kobiecość i cóż- rozkocha się na nowo.
O tym, jak rozkochac faceta napisano wiele poradników, dlatego jeśli jeszcze nie wiemy jak to zrobić, skupmy się na takiej lekturze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here