System SmartLink, a nowoczesne pojemniki przemysłowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych przedsiębiorstw, firmy produkujące pojemniki plastikowe z przegródkami wykorzystują coraz to nowocześniejsze technologie. Jednym z nich jest SmartLink. To innowacyjne rozwiązanie wprowadza transport produktów w pojemnikach sztaplowanych na zupełnie nowych poziom, nadając aktywom inteligentne funkcje.

Czym jest SmartLink?

W ramach systemu Smartlink wszystkie pojemniki z przegródkami, które są w nim zarejestrowane, mogą być w pełni identyfikowalne. Niesie to za sobą szereg korzyści z punktu widzenia firm, które wykorzystują je przy transporcie swoich artykułów.

Wszystkie pojemniki sztaplowane wprowadzone do systemu posiadają unikalne kody kreskowe. Umożliwia to ewidencjonowanie ich w pełni bezpiecznym portalu track and trace, a także wygodne zarządzanie aktywami z jednego miejsca. Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą wdrożenie tego systemu?

SmartLink a łańcuch dostaw

Przede wszystkim umożliwia optymalizację łańcucha dostaw poprzez efektywniejsze zarządzanie flotą aktywów. Wszystko odbywa się za pośrednictwem jednego, bardzo intuicyjnego portalu, do którego są wprowadzone wszystkie pojemniki plastikowe z przegródkami uwzględnione w systemie. Łatwiejszy dostęp do danych oraz przedstawienie ich w prostej, przyjaznej dla użytkownika formie umożliwia użytkownikom systemu podejmowanie lepszych, bardziej świadomych decyzji biznesowych.

Efektywniejsze koordynowanie łańcucha dostaw ostatecznie przekłada się na oszczędności finansowe i możliwość doboru optymalnych rozwiązań do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Możliwość zmniejszenia nakładów na transport i przekierowania ich na inne cele jest bardzo kuszącą wizją. Nic zatem dziwnego, że zainteresowanie tym systemem wśród nowoczesnych przedsiębiorstw jest tak duże.

SmartLink a bezpieczeństwo

To jednak wciąż nie wszystko. Warto wspomnieć również o tym, że dzięki temu, że pojemniki z przegródkami są oznaczone indywidualnym kodem kreskowym, zdecydowanie wzrasta bezpieczeństwo przewożonych w nich towarów. Obniża to również profil ryzyka ubezpieczeniowego.

Możliwość szybkiej identyfikacji każdego pojemnika sprawia, że ryzyko strat i kradzieży zostaje znacznie ograniczone. Operator może w każdej chwili określić, gdzie aktualnie znajdują się konkretne Pojemniki sztaplowane, które do niego należą. To bardzo wygodne rozwiązanie, znacznie podnoszące komfort osób odpowiedzialnych za transport towarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here